Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Cornelius

Přehrát
Roztomilé kreslené automaty jsou považovány za jedny z nejoblíbenějších. Jejich hlavními postavami jsou obvykle zábavné postavičky. Přesně to je případ výherního automatu Cornelius od společnosti NetEnt, ve kterém proces otáčení válců sleduje rozkošná kočka. Čeká na krmení a zároveň přitahuje štěstí hráčům kasina FairSpin.

Design a grafika

Cornelius je založen na softwaru NetEnt a má 5 válců a 1024 výherních řad. Styl slotu připomíná kreslený film. V pozadí vidíte světlou kuchyň s ledničkou, balíčkem jídla a miskou na krmení zvířete. U misky stojí samotný kocour Cornelius a čeká na pamlsek.

Jak hrát výherní automat Cornelius zdarma?

Postup hraní je velmi přehledný. Stačí si vybrat parametry hry a poté nastavit automatickou rychlost válců nebo ji ovládat sami. K dispozici je několik tlačítek, která vám umožní přizpůsobit si výherní automat. O parametrech hracího automatu si můžete přečíst také v sekci s informacemi.

Symboly

Cornelius je tematický online automat. Na válcích najdete obrázky konzervy, sušenek, mléka, ryb a samotné kočky. Každý symbol má svůj vlastní význam, ale nejnižší sázky jsou udělovány za symboly hracích karet. Ve slotu najdete také symboly Wild a Scatter.

Bonusy

Ve slotu lze kdykoli spustit bonusovou hru Cash Drop. K tomu je třeba, aby se na válcích objevily symboly sušenek, z nichž každý obsahuje určitou výhru. Tato možnost se aktivuje, pokud se během jednoho roztočení objeví tři obrázky cookies. Jejich výhry se poté sečtou.

Symbol Scatter aktivuje funkci roztočení zdarma, pokud se na válcích objeví třikrát nebo vícekrát. Během volných kol jsou k dispozici symboly, které hráčům poskytují násobitele x2 a x3.

Hra má okouzlující design, který zachycuje atmosféru dětského kresleného filmu. Proto tento automat zcela upoutá vaši pozornost a poskytne vám skvělou náladu.

X
🚀 Registrace 💎 Bonus