Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Crab Trap

Přehrát
Automaty od společnosti NetEnt jsou považovány za jedny z nejoblíbenějších mezi online uživateli. Tento výrobce vyrábí nejen klasické automaty 777, ale také automaty s dalšími funkcemi a pestrým designem. Takový je například automat Crab Trap, který si můžete zahrát v FairSpin casino.

Vzhled a rozvržení

Crab Trap je tematický výherní automat, který má volná kola, násobitele a rozšiřující se válce. Jeho téma souvisí s mořskými dobrodružstvími a lovem krabů.

Design automatu je velmi zajímavý. Válce jsou umístěny na pultu s mořskými plody. Za nimi vidíte modré moře, maják a pláže s palmami.

Symboly

Symboly v tomto slotu jsou tematické. Uvidíte zejména kraby, pasti na kraby, mořské hvězdice, kbelíky s vodou a další symboly.

Nechybí ani symboly, které mají nejnižší kurz.

Kromě toho má tento slot speciální symboly: Scatter, Wild a Bonusové symboly.

Jak hrát Crab Trap zdarma?

Společnost NetEnt do svých her často přidává rozšířené válce, což zvyšuje intriku hry. Funkce jako Avalanche a Cluster Win dělají hru ještě napínavější a multiplikátory lze aktivovat různými způsoby.

Před hraním doporučujeme seznámit se s herními kurzy a možnostmi sázek. Pak si je můžete upravit podle svých potřeb a začít točit válci. Hru doprovází animace.

Bonusy

Mezi bonusové funkce hry Crab Trap patří roztočení zdarma, které lze aktivovat pomocí symbolů Scatter, jejichž počet závisí na počtu těchto symbolů. K dispozici je tedy 10, 15 nebo 20 roztočení zdarma.

Bonus Cluster Win se aktivuje během běžné hry. Po vytvoření kombinace výherní symboly zmizí a uvolní místo novým symbolům. Ty se objeví na prázdných polích a dávají vám ještě více šancí na výhru.

Mnoho z těchto symbolů se objeví s minimální hodnotou a poté se jejich hodnota zvyšuje. Aktivují se speciálním symbolem s náhodnou hodnotou a mohou také růst s každým roztočením válců.

Výherní automat Crab Trap je velmi zajímavý tematický automat, který vás potěší svými bonusy. Nabízí opakovaná bezplatná kola, násobitele a další zajímavá nastavení.

X
🚀 Registrace 💎 Bonus