Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Sizzling Hot

Přehrát
Automat Sizzling Hot od společnosti Novomatic je klasický výherní automat s jednoduchým rozhraním a pravidly hry. Automat má pouze 5 výherních řad a 5 válců. Lze jej hrát online v kasinu FairSpin zdarma a bez registrace. Za tímto účelem se na účet připíše 1 000 demo kreditů zdarma, které lze ve hře využít.

Kombinace a sázky

Pro nastavení sázky můžete použít tlačítka bet one a bet max, pomocí kterých můžete nastavit konkrétní počet mincí na řadu nebo hrát zdarma bez online registrace s maximální sázkou. Válce se začnou točit, jakmile stisknete tlačítko Start. Za zmínku stojí, že během hry je vždy aktivních všech pět řad.

Tlačítko Info aktivuje tabulku výplat výherního automatu Sizzling Hot. Výplaty se udělují pouze tehdy, když se na hracím poli zleva doprava vytvoří po sobě jdoucí kombinace tří až pěti stejných symbolů. Symboly s obrázkem švestky, melounu, hroznů, citronu a dalších druhů ovoce mohou přinést 5 až 500 kreditů. Nejúspěšnějším symbolem je sedmička, která přináší 5 000 kreditů.

Výherní automat Sizzling Hot nabízí zdvojnásobení výher

Veškeré výhry získané po úspěšném roztočení lze zvýšit ve hře o zdvojnásobení. Chcete-li získat dvojnásobnou výhru, musíte uhodnout barvu hrací karty (červenou nebo černou). Při špatné volbě přijdete o celou výhru.

Výherní automat Sizzling Hot

Sizzling Hot je výherní automat od vývojáře Novomatic, který je všem zkušeným hráčům dobře známý. Vyniká svou jednoduchostí a jasným ovocným designem. Někdy je tento automat označován také jako „Sizzling Hot“.

Sizzling Hot nemá mnoho dalších funkcí, má pouze pět výherních řad a rizikovou hru, kterou už Novomatic zná. Hned na začátku má hráč k dispozici 1 000 podmíněných žetonů. Sázky se rozdělí mezi pět výherních řad a lze je upravit pomocí tlačítka Mince, přičemž kredity se pohybují od 0,5 do 2 jednotek.

Pro uzavírání sázek jsou k dispozici dvě tlačítka - bet one a bet max - první z nich pomáhá zvýšit aktuální sázku hráče o 5 jednotek (na jedno roztočení), zatímco druhé umožňuje hráči vsadit maximální možný počet žetonů na jedno roztočení najednou.

Chcete-li začít točit pěti válci hry Sizzling Hot, klikněte na tlačítko Start, které zároveň přehrává další funkce přeskočení/výhry. Pro ty, kteří jsou příliš líní toto tlačítko neustále používat, je možné zapnout automatické roztočení pomocí funkce Automatický start.

Přestože jsou na automatu tlačítka 5 Lines, jsou pouze pozůstatkem klasického výherního automatu a nehrají žádnou roli.

Vytváření kombinací

Informace o kombinacích na výherním automatu Sizzling Hot najdete ve výplatní tabulce po kliknutí na tlačítko Info. Systém vytváření výherních sekvencí je zde klasický: kombinace se počítají pouze tehdy, když se zleva doprava objeví stejné symboly v počtu tří až pěti obrázků.

Na automatu se nachází osm různých symbolů:

  • Symboly ovoce - dýně, švestka, hrozen, citron, třešeň, pomeranč - nejsou nijak zvlášť výnosné. S jejich pomocí můžete nasbírat kombinace, které vám přinesou od pěti do 500 kreditů. Nejvýnosnější může být prohra pěti sedmiček. V takovém případě hráč získá 5 000 kreditů.
  • Hvězda je ve hře symbolem scatteru. Pokud se v jakémkoli políčku hracího pole objeví tři nebo více těchto symbolů, může vzniknout výherní kombinace.

Hra Risk

Při hře s rizikem můžete své výhry po jednom roztočení několikrát zdvojnásobit. Spustíte ji stisknutím tlačítka Hazardní hra/Sázka jedna. Své výhry můžete několikrát znásobit tím, že uhodnete barvu karty (červenou nebo černou). Výhry z rizikové hry si můžete vyzvednout nebo ji ukončit stisknutím tlačítka Start/Take Win. Hráči by si měli uvědomit, že pokud se jim v kterékoli fázi rizikové hry nepoštěstí, mohou o výhru přijít.
Hra Sizzling Hot si získala oblibu mezi hráči i navzdory malé sadě funkcí a bonusů.

X
🚀 Registrace 💎 Bonus