Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

The Wish Master Megaways

Přehrát
NetEnt nabízí poměrně zajímavé hry a jednou z nich je The Wish Master Megaways. Tento automat online s okouzlujícím vzhledem, inovativními funkcemi a trochou magie nabízí hráči vzrušující hraní. Hráči v kasinu Fairspin si mohou The Wish Master Megaways zahrát zdarma a seznámit se s jeho funkcemi a vlastnostmi ještě před hraním o skutečné peníze.

Vzhled

Wish master megaways wita hráče magické pozadí, které připomíná mystický osvětlený krystal. Detail je vidět na ohromujícím grafickém zpracování hry, které vytváří pohlcující atmosféru, která hráče přenese do světa kouzel a zázraků. Symboly jsou krásně navržené a dodávají hře kouzlo, obsahují šperky, magické výtvory a ozdobné ikony karet.

Válce a řady

Tento automat využívá inovativní mechaniku Megaways, což znamená, že počet symbolů na každém bubnu se s každým obratem mění. Hlavní síť hry se skládá ze šesti bubnů a počet symbolů na bubnu lze zvýšit o dva až sedm. Tato dynamická konfigurace poskytuje konstantní počet potenciálních způsobů výhry, přičemž maximální počet Megaways dosahuje úctyhodných 117 649. Ke vzrušení přispívá také funkce kaskádových válců, kdy výherní kombinace mizí, aby uvolnily místo novým symbolům a potenciálně vytvořily další výhry.

Symboly

Symboly ve hře The Wish Master Megaways jsou kombinací tradičních symbolů hracích karet (od 9 po eso) a tematických symbolů, které souvisejí s magickým tématem hry. Mezi symboly s vyšší výplatou patří nádherně zpracované drahokamy v různých barvách - modré, zelené, červené a fialové. Kromě toho se hráči setkají se symboly představujícími kouzelnou lampu, rozptýlený drahokam a nejúspěšnějšího čaroděje přání.

Symbol Wild, představovaný ohnivým žolíkem, nahrazuje všechny ostatní symboly kromě Scatteru a zvyšuje potenciál pro vytváření výherních kombinací.

Bonusy

K dispozici je několik bonusových funkcí. Například výskyt tří nebo více symbolů Scatter spustí bonusovou hru s volnými spiny. Scatter zdobený drahokamy může přinést 10, 12, 15 nebo dokonce 20 bezplatných otočení v závislosti na počtu symbolů.

Během volných kol se může aktivovat funkce Wishing Master. Bonus poskytuje speciální modifikátory, které zlepšují hratelnost. Mezi tyto modifikátory patří roztočení navíc, násobitele, rozšiřující se symboly Wild a náhodné symboly Wild. Tyto modifikátory lze kombinovat, abyste dosáhli epických výher a přidali do hry ještě více vzrušení.

Wish Master Megaways od společnosti NetEnt je pestrá hra, která vám poskytne jedinečné vzrušení.

X
🚀 Registrace 💎 Bonus