Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Wilderland

Přehrát
Wilderland to magiczny slot, który przenosi nas do mistycznego lasu, w którym żyją elfy, wróżki i inne stworzenia. Opracowany przez NetEnt, oferuje oryginalną grafikę i najwyższej klasy grafikę. Posiada 5 symboli i 20 linii do tworzenia kombinacji. Výherní automat Wilderland si můžete zahrát zdarma a bez registrace na FairSpin CZ, kde se můžete seznámit s funkcemi hry ještě předtím, než si zahrajete o skutečné peníze.

Jak hrát automat Wilderland zdarma

Wyrusz w podróż z magicznymi stworzeniami w magicznym lesie w poszukiwaniu skarbu. Aby to zrobić, wystarczy dostosować grę do własnych potrzeb, definiując parametry zakładów i formację linii. Możesz samodzielnie zakręcić bębnami lub uruchomić automatyczne przewijanie. Po utworzeniu kombinacji na liniach automat przyzna współczynniki.

Symboly

Gra rozgrywa się na tle mistycznego lasu pogrążonego w ciemności. Zobaczysz drzewo, z którego wychodzi niesamowita wróżka. Na półprzezroczystych bębnach pojawiają się symbole elfa, magicznego łuku, lisa, naszyjnika i inne. Są też standardowe symbole kart, ale w postaci liści.

Bonusy

Wilderland obsahuje symboly Wild a Scatter. Speciální funkce se spouštějí pomocí magických symbolů Wild. Pokud se vedle sebe objeví dva nebo více symbolů, aktivuje se bonusová hra Lesní poklady.
Během bonusu se symboly Wild v aktivační zóně změní na putovní symboly Wild. Po každém roztočení se posunou o jeden válec doleva. Rozšiřující se symboly Wild se rozprostírají po celém válci, putující symboly Wild s násobitelem x2 násobí výhry a symboly Scatter zvyšují šanci na aktivaci bezplatných roztočení.

Další bonus, Magic Wild, se aktivuje pomocí symbolu elfa. Když se speciální symboly objeví na prvním válci, zmizí a mohou se znovu objevit na válci pátém.

Roztočení zdarma

Když se na válcích objeví tři symboly Scatter, spustí se bezplatná kola. Během bonusových roztočení se objevují symboly Scatter a Wild s násobitelem, který může pokrýt celou herní plochu. K dispozici je 6 bezplatných kol, ale může jich být i více, pokud se na válcích zastaví putující symboly Wild.

Wilderland je velmi zajímavý online automat, který vám poskytne spoustu bonusů. Bude skvělou volbou pro ty, kteří se chtějí ponořit do světa magie.

X
🚀 Registrace 💎 Bonus